Portál s návodem jak na to.
Random header image... Refresh for more!

Telefonní seznam bytových stanic

Pokud hledáte číslo známeho, který má pevnou linku nejspíše využijete telefonní seznam bytových stanic nebo také jednotek. Pod touto frází, tedy telefonní seznam bytových stanic mají lidé namysli často také původní bílé stránky tedy část tištěného telefonního seznamu. Telefonní seznam bytových stanic získal popularitu v dřívějším čase, jistě si pamatujete vyhledávání telefonních čísel pod příjmení známým, kamarádům či kolegům nebo ordinace lékařů, městské úřady nebo firmy.


Vyhledávání v telefonním seznamu

Zjistěte jak a kde vyhledávat telefonní čísla.

Tištěná verze

Jistě si pamatujete listování v části fyzických osob telefonní seznam bytových stanic a hledání lidí nejprve podle příjmení, poté jmen a adresy. Většina osob uvedených v tomto seznamu měla u svého jména číslo pevné linky, ovšem vyskytovali se zde i vyjímky s více údaji. V komerční části seznamu jste mohli vidět více údajů než jen telefonní číslo, protože firmy chtěli klienty správně nasměrovat mohli jste také nalézt přesně popsanou adresu, adresu internetových stránek, e-mail či další kontaktní telefonní čísla.
Patamuju si, že dříve, tedy alespoň v místě mého bydliště byl telefonní seznam dostupný pouze vlastníkům telefonních linek, kteří dostávali od tehdejšího poskytovatele telefonních linek poukázky na telefonní seznam, pro který si chodili na poštu s touto poukázkou. Ovšem v posledních letech tu máme telefonní seznamy dostupné a volně k odběru či jsou roznášeny. Nejspíše je to způsobeno tím, že dříve byl telefonní seznam bytových stanic užitečný pouze lidem, kteří pevnou linku vlastinili (zejména do doby než se rozšířili mobily) a ti, kteří telefon nevlastnili našli telefonní seznam např. v telefonní budce.

Chcete-li mít nyní bytových stanic také v tištěné podobě, je to možné. Současný telefonní seznam bytových stanic můžete mít doma pod názvem ZlatéStránky.cz. Vydání je pro celou oblast a s regionálním malým seznamem. Z toho soudím, že každá oblast (podle rozčlenění) má jednotlivé telefonní seznamy bytových stanic a někde je přikládána i příloha s regionálními informacemi (města a okolí).

Kromě tištěné podoby můžete vyhledávat i přes internet. Je to jednoduché a přehledné. Kromě bytových stanic můžete hledat také firmy a organizace. Jak můžete vidět telefonní seznam bytových stanic a další služby jsou na internetu také přehledně dostupné.

Přeju Vám úspěšné vyhledávání v telefonní seznamu bytových stanic tak, ať najdete přesně to co vyhledáváte a popřípadě ať najdete další zajímavé služby. Až už hledáte čísla pro Prahu, Brno nebo Ostravu.